Přijímací technik

Zveřejněno před 1 měsíc

Vaším hlavním úkolem bude příjem zakázek, jejich zpracování a poskytování co nejlepší péče a odborného poradenství zákazníkům. Budete spojovacím článkem mezi zákazníkem a ostatním servisním personálem, podílet se budete na plánování kapacity dílny a také odpovídat za kontrolu servisních prací.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Přijímá a zpracovává zakázky do servisu
  • Pečuje o zákazníka v průběhu celého servisního procesu.
  • Zajišťuje objednání, příjem a výdej náhradních dílů
  • Řeší rozsah, cenu a trvání servisních prací
  • Plánuje zakázky pro servisní dílnu
  • Monitoruje vývoj, provedení a dodržování termínů servisních prací

OČEKÁVÁME

  • Mít chuť pracovat na této pozici
  • Praxe na obdobné pozici výhodou
  • Vlastnit řidičský průkaz sk. B
  • Zvládat práci na PC
  • Být spolehlivým partnerem našim zákazníkům a kolegům v týmu

NABÍZÍME

  • Spravedlivý bonusový systém odměn závislý na vlastním výkonu a šikovnosti
  • Zvýhodněné rodinné mobilní tarify, týden dovolené navíc, slevy na materiál a služby, zvýhodněné nákupy, příspěvek na stravu

Profesní životopis prosím zašlete na e-mail marie.kosikova@ptam.cz. Osobní schůzka jen po předchozí domluvě.

Typ:

Hlavní pracovní poměr

Lokalita

Česká republika, Olomoucký kraj, Kožušany-Tážaly

Mzda

35000 – 50000 Kč/měsíc

Požádat online

Je vyžadována správná e-mail adresa.
Je vyžadováno správné telefonní číslo.